23. Hepijada – sportske igre radnika HEP-a

Otvoreno prvenstvo HEP-a u kuglanju, pikadu, streljaštvu i stolnom tenisu.

Hepijada-Umag

Od 10. do 13. listopada 2019. u Umagu se održala 23. po redu Hepijada na kojoj se okupilo ukupno 400 sudionika, odnosno 127 ekipa – 41 ženskih i 86 muških, iz Bjelovara, Čakovca, Hvara, Karlovca, Križa, Križevaca, Metkovića, Osijeka, Požege, Pule, Rijeke, Slavonskog Broda, Siska, Splita, Šibenika, Triblja, Valpova, Varaždina, Vinkovaca, Virovitice, Zadra, Zagreba i Zaprešića.

Otvoreno prvenstvo HEP-ovaca u kuglanju, pikadu, streljaštvu i stolnom tenisu organizirala je UDŠR HEP-a (Udruga društava športske rekreacije Hrvatske elektroprivrede). Tijekom trodnevnog natjecanja, športske vještine u kuglanju odmjerilo je 10 ženskih i 20 muških ekipa; u pikadu 16 ženskih i 27 muških ekipa; u stolnom tenisu 9 ženskih i 22 muške ekipe te u streljaštvu 6 ženskih i 17 muških ekipa. U ime Uprave HEP-a 23. Hepijadu otvorio je gospodin Edi Lorencin iz Elektroistre Pula.

Proglašenje pobjednika Hepijade

23. Hepijada okupila je rekordni broj ekipa i natjecatelja zahvaljujući i svom sponzoru – Hrvatskoj elektroprivredi. Natjecatelje je dočekalo lijepo vrijeme, motivacije nije nedostajalo, svi su bili spremni pokazati što mogu i osvojiti neku od medalja te pobjedničke pehare u pojedinim disciplinama, a sva društva su imala želju postati sveukupnim pobjednikom igara.

U pojedinačnom natjecanju nastupilo je: u kuglanju 12 natjecateljica; u pikadu 48 natjecateljica i 81 natjecatelj; u streljaštvu 17 natjecateljica i 51 natjecatelj; u stolnom tenisu 16 natjecateljica i 32 natjecatelja.

proglasenje-Hepijada

Pehar za ukupnog pobjednika 23. Hepijade osvojila je ekipa DSR Elektra Virovitica, koja je ujedno osvojila veliki prijelazni pehar koji se dodjeljuje od 2013. godine u sjećanje na Stjepana Đerija – kolegu, sportaša i utemeljitelja Hepijade. Drugo mjesto na Hepijadi osvojilo je DŠR HEP Osijek, a treće mjesto osvojio je ŠD Elektra Požega.

Organizatori čestitaju pobjednicima sa željom da se dogodine, na 24. Hepijadi, okupe u još većem broju.

Želite li se uključiti u poduzetnički mindset, prvi doznati novosti iz svijeta poduzetništva i sudjelovati u našim novim projektima?! Obećavamo da vaše podatke nećemo ni s kim dijeliti.